Vokiečiai Lietuvoje įvertino "Auriką"

2012.06.08, 09:42
Persiųsk 0 Komentuok

Etikečių ir pakuočių gamintojai UAB „Aurika“ ketvirtadienį buvo įteiktas 2012 m. Vokietijos ūkio apdovanojimas.

Šiemet Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai rinko smulkią arba vidutinę įmonę, kurios gaminiai arba paslaugos -  "sukurtos Vokietijai" ("Made for Germany").

"Auriką" komisija skelbia įvertinusi dėl spartaus augimo iš smulkios prekybinės įmonės iki didžiausio etikečių gamintojo Baltijos šalyse. Vokietija bendrovei yra viena pagrindinių eksporto rinkų ir jos gaminiai, anot vertintojų, atitinka šios rinkos keliamus kokybės reikalavimus.

"Siekdama įeiti į Vokietijos rinką, įmonė įdarbino vokiškai kalbantį personalą ir sukūrė naujus, Vokietijos rinkai pritaikytus, produktus", - nurodoma išplatintame pranešime.

"Aurika" iš Kauno ir Vilniaus padalinių tiekia produkciją į daugelį Europos šalių ir specializuojasi maisto, chemijos bei farmacijos pramonei skirtų etikečių ir pakuočių gamyboje. Ji siūlo etiketes su Brailio raštu bei iš biologiškai suyrančių medžiagų.

Vokietijos ūkio apdovanojimai įteikti septintą kartą.  Pernai jį laimėjo lazerinių technologijų bei jų komponentų gamintoja UAB "Altechna".