Atominė už viešųjų ryšių paslaugas VRP turės sumokėti 1,45 mln. litų

2012.09.07, 18:41
Persiųsk 0 Komentuok

Parengiamuosius naujos atominės elektrinės (AE) projekto darbus įgyvendinanti valstybės valdoma bendrovė Visagino atominė elektrinė (VAE) už viešųjų ryšių paslaugas agentūrai "Viešųjų ryšių partneriai", veikiančiai "VRP | Hill & Knowlton" prekės ženklu, sumokės 1,452 mln. litų (su PVM).

Anksčiau skelbta, jog "Viešųjų ryšių partneriai"  pasiūlė 1,246 mln. litų (su PVM) kainą. Antroje vietoje liko ryšių su visuomene agentūra BVRG, veikianti jungtinės veiklos pagrindu su Baltijos viešųjų ryšių grupe, - jos pasiūlyta kaina yra 448,3 tūkst. litų, trečioje - viena didžiausių Lietuvos viešųjų ryšių agentūrų "Publicum" su 1,205 mln. litų.

Ryšių su visuomene agentūrų asociacija pareiškė ketinanti kreiptis į teisėsaugos institucijas dėl VAE viešųjų ryšių paslaugų konkurso.

Anot asociacijos, rugpjūčio pradžioje ji kreipėsi į VAE, Energetikos ministeriją ir Viešųjų pirkimų tarnybą (VPT), atkreipdama dėmesį į diskriminacines konkurso sąlygas ir kviesdama rengti skaidrų viešojo pirkimo konkursą, tačiau oficialaus atsakymo į savo raštą negavo.

***
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.