Įtariama, kad Romanovas už 45.000 Lt atlygį tebedirba „Ūkio banko lizinge“

2013.03.05, 17:21
Persiųsk 17 Komentarai (17)

Didžiausias žlugusio Ūkio banko akcininkas Vladimiras Romanovas, kuris viešai skundžiasi neturintis pinigų pragyvenimui, tebedirba patarėju dabar jau Šiaulių banko grupei priklausančioje bendrovėje "Ūkio banko lizingas" ir gauna 45.000 Lt atlyginimą, teigia neoficialūs šaltiniai.

BNS žiniomis, p. Romanovą ruošiamasi atleisti iš pareigų, tačiau tai gali užtrukti, nes kol kas neaišku, kokiomis sąlygomis jį pavyks atleisti.

Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda BNS paneigė šią informaciją.

"Tarp mūsų darbuotojų jo tikrai nėra", - BNS pareiškė A.Žiugžda.

"Ūkio banko lizingo" generalinis direktorius Mindaugas Valančius BNS nekomentavo šios informacijos.

"Pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą, bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu, gali būti pateikiama tik tiesiogiai asmeniui, kurio asmens duomenys yra tvarkomi, arba trečiajam asmeniui, jei yra asmens duomenų subjekto sutikimas ar oficialus įgaliojimas, taip pat teismui. (...) Pagal "Ūkio banko lizingo" darbo tvarkos taisykles, prašoma informacija yra įmonės komercinė paslaptis", - BNS raštu atsakė p. Valančius.

Su p. Romanovu antradienį BNS nepavyko susisiekti.

Be to, pasak šaltinių, p. Romanovo sesuo Olga Gončaruk taip pat dirbo patarėja "Ūkio banko lizinge" už tokį pat - 45.000 Lt užmokestį, tačiau buvo atleista, išmokėjus jai trijų mėnesio atlyginimų dydžio kompensaciją.

"Ūkio banko lizingas" valdo didžiausią šalies vartotojiško lizingo rinkos dalį. "Ūkio banko lizingą" kartu su kitomis banko grupei priklaususiomis įmonėmis šią savaitę perėmė Šiaulių bankas.