Vilkyškių pieninė nemažina tempo - pardavė 74% daugiau

Publikuota: 2017-03-10
2015 09 21.
2015 09 21. "Litexpo" parodų ir kongresų centre Vilniuje vyko IDF Pasaulinis pienininkystės kongresas. Vilkyškių pieninės geriamieji jogurtai. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Sėkmingai praėjusius metus baigusi ir solidų pelną uždirbusi Vilkyškių pieninė užsienio rinkose sėkmingai prekiauja ir pirmaisiais šių metų mėnesiais.

Vasarį pieninės konsoliduoti pardavimai buvo 8,5 mln. Eur arba 74 % didesni negu 2016 m. vasario mėnesį.

Bendrovės pardavimai sausio - vasario mėnesiais siekė 17 mln. Eur ir buvo 78% didesni negu per tą patį laikotarpį pernai. Apyvartos padidėjimą, anot bendrovės pranešimo, lėmė parduotų pieno produktų kiekio ir kainų padidėjimas eksporto rinkose.

VŽ jau rašė, kad preliminariais neaudituotais duomenimis, bendrovės pardavimų pajamos per 2016 metus buvo 90,5 mln. Eur arba 7% didesnės nei prieš metus.

Pernai įmonių grupė uždirbo 4,5 mln. Eur grynojo pelno arba 3,7 karto daugiau nei per praėjusius metus, 2015 metais grynasis pelnas buvo 1,2 mln. Eur.

Tai didžiausias grynasis įmonės pelnas per penkerius pastaruosius metus.

infogr.am::ieskau_vilkyskiu_pienines_pardavimai

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą AGROVERSLO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
26 Kooperatyvas „Lietuviški javai“ 784,3% Kauno
38 UAB „Juodoji audinė“ 646,5% Kauno
215 UAB „Auminga“ 256,4% Marijampolės
242 KB „Baltoji plunksnelė“ 244,3% Kauno
365 UAB „Gerilita“ 190,3% Klaipėdos
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Kviečiai (Euronext)Eur/t167,25-0,74
Rapsai (Euronext)Eur/t405,50-0,55
Kukurūzai (Euronext)Eur/t172,000,15
Kviečiai (JAV)USD/bu.422,500,06
Kukurūzai (JAV)USD/bu.356,50-0,63
Sojos pupelės (JAV)USD/bu.991,75-1,32
Sojos rupiniai (JAV)USD/bu.319,50-1,24
Sojų aliejus (JAV)USD/bu.32,92-1,79
Atnaujinta: 2017-03-24 10:30. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Skerdenos (JAV)USD/100lb.121,78-0,55
Veršeliai (JAV)USD/100lb.133,70-0,22
Kiaulienos korpusai (JAV)USD/100lb.77,602,44
Atnaujinta: 2017-03-24 10:30. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Cukrus (ICE)USD/t498,802,15
Kava Arabica (ICE)USD/100lb.143,501,27
Kava Robusta (ICE)USD/100lb.2.139,00-0,05
Kakava (ICE)USD/100lb.1.750,000,34
Atnaujinta: 2017-03-24 10:30. Šaltinis: Bloomberg

10 didžiausių agroverslo bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Agrochema, UAB146.3763.451179
Pieno žvaigždės, AB163.7903.187305
Kauno grūdai, AB316.3229.508726
Agrokoncerno grūdai, UAB193.5031.03676
Amilina, AB 138.355-4.087433
Linas Agro, AB427.3845.322124
Rokiškio sūris, AB grupė 172.5753.2841.028
Žemaitijos pienas, AB144.2733.3661.201
Scandagra, UAB121.4131.73181
Agrorodeo, UAB306.3741.85030
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau