Už pieną mokėjo daugiausia per trejus metus

Gauk nemokamą AGROVERSLO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 

10 didžiausių agroverslo bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Agrochema, UAB146.3763.451179
Pieno žvaigždės, AB163.7903.187305
Kauno grūdai, AB316.3229.508726
Agrokoncerno grūdai, UAB193.5031.03676
Amilina, AB 138.355-4.087433
Linas Agro, AB427.3845.322124
Rokiškio sūris, AB grupė 172.5753.2841.028
Žemaitijos pienas, AB144.2733.3661.201
Scandagra, UAB121.4131.73181
Agrorodeo, UAB306.3741.85030
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis
Kviečiai (Euronext)Eur/t170.25-0,002928258
Rapsai (Euronext)Eur/t418.00-0,001791045
Kukurūzai (Euronext)Eur/t169.000
Kviečiai (JAV)USD/bu.433.500
Kukurūzai (JAV)USD/bu.365.750,000683995
Sojos pupelės (JAV)USD/bu.1,071.00-0,004415524
Sojos rupiniai (JAV)USD/bu.346.20-0,007454128
Sojų aliejus (JAV)USD/bu.35.640,002249719
Atnaujinta: 2017-01-18 17:30. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis
Skerdenos (JAV)USD/100lb.119.580
Veršeliai (JAV)USD/100lb.130.90-0,000190949
Kiaulienos korpusai (JAV)USD/100lb.74.780
Atnaujinta: 2017-01-18 17:30. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis
Cukrus (ICE)USD/t537.20-0,002228826
Kava Arabica (ICE)USD/100lb.147.25-0,017678452
Kava Robusta (ICE)USD/100lb.2,240.00-0,00621118
Kakava (ICE)USD/100lb.1,803.000,006138393
Atnaujinta: 2017-01-18 17:30. Šaltinis: Bloomberg
Vieta Lietuvos „Gazelė 2015“ Bendrovė Augimas (2011-2014),% Apskritis
1 UAB „Agrosfera“ 4.302% Kauno
20 UAB „Grūdainė“ 961% Vilniaus
32 UAB „Juodoji audinė“ 779% Kauno
39 UAB „Gerilita“ 738% Klaipėdos
113 UAB „AGRODETALĖ“ 381% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau