Verslo kova, kurioje kol kas laimi tik teisininkai ir viešųjų ryšių agentūros

2012.04.20, 06:54
Persiųsk 28 Komentarai (28)

„Kauno grūdai“ skelbia, kad derasi su 50 AB Vievio paukštyno kreditorių, tačiau kol kas šiose derybose nėra nei „Swedbanko“, nei skolą iš finansų institucijos įsigijusios „Vičiūnų“ grupės.

Balandžio 27 d. rengiamas Vievio paukštyno (VP) akcininkų susirinkimas, kuris turėtų patvirtinti VP savininkų neformalų susitarimą padengti paukštyno skolas ir nutraukti bankroto procedūrą.

„Kauno grūdų“ (KG) pareiškimai klaidina akcininkus, teismą ir Vievio paukštyno darbuotojus. Mes savo akimis pamatėme, kaip veikia vadinamasis gelbėjimo planas: įranga dingsta, bankroto administratorius šališkas. Be to, kiek teko girdėti, iš karto po bankroto paskelbimo tariamieji gelbėtojai buvo susitikę su kai kuriais kreditoriais, bet, teigiama, nežadėjo skolų grąžinti, o tik informavo, kad šie nieko neatgaus“, – sako Visvaldas Matijošaitis, Vičiūnų įmonių grupės valdybos pirmininkas.

„Kova dėl VP jau peržengė sveiko proto ribas ir dabar tai pasivaržymas piniginėmis. Verslo logikos nebeliko. Norėsim ar nenorėsim, mes ir „Vičiūnai“ turėsim sėsti ir kalbėtis“, – savo poziciją dėsto Tautvydas Barštys, „KG Group“ vadovas. Pasak jo, kol kas šioje istorijoje turtėja tik teisininkai ir viešųjų ryšių agentūros.