Buvęs Vilniaus meras pertvarko verslą su milijoniniu kapitalu

2012.04.23, 10:10Atnaujinta13:21
Persiųsk 8 Komentarai (8)

Pertvarkydamas statybų bendrovę "Euro-Construct", buvęs Vilniaus meras Vilius Navickas įsteigė UAB "VN Projektas" ir tapo jos direktoriumi. (papildymai visame tekste)

Naujoji bendrovė oficialiai užregistruota praėjusį penktadienį. Įmonės būstinė įsikūrusi Vilniuje esančiame šiame name (Karaimų 2 B), kuriame, kaip nurodoma oficialiame internete publikuojamame gyvenimo aprašyme, gyvena ir pats p. Navickas.

Įmonės įstatinis kapitalas – 1 mln. Lt.

"Tai reorganizacija. Turėjau kažkada bendrovę ir ją pertvarkom", - apie NT plėtra užsiimsiančią bendrovę kalba p. Navickas. Jo žodžiais, tokį reorganizavimo būdą pasiūlė konsultantai, dabar iš dviejų bendrovės akcininkų liks vienas. Daugiau informacijos apie bendrovę, pertvarką, akcininkus p. Navickas kol kas negalėjo suteikti.

Ponas Navickas iki tapdamas meru vadovavo statybų bendrovei "Euro-Construct", tačiau užėmęs mero postą šeimos įmonės vairą perdavė žmonai Jolantai. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija 2010 m. yra pripažinusi, kad tuomet meru buvęs p. Navickas, norėjęs ir savo šeimos įmonę atleisti nuo nekilnojamojo turto mokesčio, supainiojo viešuosius ir privačiuosius interesus.

Jau skelbta, kad pernai balandį p. Navickas įsteigė ir kitą įmonę - "V&J Consulting", kurios įstatinis kapitalas tuomet siekė 10.000 Lt.

Ponas Navickas mero pareigas ėjo 2009-2010 m. Valdančiosios Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partija 2010 m.i rugsėjį sustabdė p. Navicko narystę partijoje. Tai padaryta kilus skandalui dėl, kaip rašyta, daryto spaudimo Vilniaus savivaldybės kontrolieriui Šarūnui Skučui.