Nidos kultūros ir turizmo inforamcijos centro rekonstrukcijos projektą įgyvendins jungtinė architektų komanda

2012.04.23, 14:54
Persiųsk 1 Komentarai (1)

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcijos architektūrinės koncepcijos projekto konkursą ir 20 tūkst. Lt premiją laimėjo iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos architektų suburta komanda.

Pagal konkurso sąlygas iš 8-ių architektų sudaryta komanda turės galimybę realizuoti savo projektą, praneša Lietuvos architektų sąjungos (LAS) Klaipėdos skyrius. Konkurso nugalėtoją ir pirmosios premijos laimėtoją vertinimo komisija pripažino iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos suburtą kūrybinį kolektyvą: Marių Morkūną ir bendraautorius Vytenį Ūsą, Andrių Uogintą, Aistę Tarutytę, Liną Gronskytę, Vytautą Lelį, Mantą Gipą, Povilą Kiškionį.

Konkursą laimėję architektai siūlo Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ pastatą rekonstruoti į du naujus statinius ir taip atskirti Kultūros centro bei Turizmo informacijos centro funkcijas. Statinio tūriai bus išdėstyti taip, jog Nidos miesto centrui atvertų kuo daugiau natūralios gamtinės aplinkos.

LAS Klaipėdos apskrities organizacijos ir Neringos miesto savivaldybės surengtam Nidos „Agilos“ rekonstrukcijos projekto konkursui buvo pateikti 28 darbai. Pirmasis vertinimo komisijos posėdis ir viešas darbų aptarimas įvyko kovo 9-ąją, paskutinis, patvirtinęs oficialius konkurso rezultatus – balandžio 18-ąją.