"Biovela" susitelkusi į produktų inovacijas

2012.04.24, 11:08
Persiųsk 0 Komentuok

Vytintų, rūkytų, virtų ir marinuotų mėsos gaminių prekių ženklas „Biovela“ gyvuoja beveik 20 metų, o pripažinimą pelnė ir Lietuvoje, ir už šalies ribų. Bendrovė įsitikinusi, kad šio ženklo pranašumas prieš konkurentus – investicijos į naujausią technologinę įrangą ir kitos inovacijos.

„Ne vien Lietuvoje, bet ir Europoje kelerius metus buvome vieni iš pionierių su tokiais produktais kaip juodasis kumpis, vytintos kiaulienos ir jautienos dešros, „Bernų“ dešra. Dėl to sulaukiame dėmesio visose valstybėse, kuriose prekiaujame“, – pagyrų įmonei negaili Virginijus Kantauskas, „Biovelos“ įmonių grupės generalinis direktorius.

„Biovelos“ prekių ženklą 1994 m. bendrovė sukūrė pati. Pagrindinė jo idėja – žmogaus, gamtos ir maisto ryšys. Dabar šiuo prekių ženklu žymima apie kelis šimtus mėsos gaminių, jų asortimentą kasmet papildo 10–15 produktų.

„Neįsivaizduoju, kad kas nors Lietuvoje galėtų nežinoti mūsų prekės ženklo“, – abejonių neturi p. Kantauskas.

***

Nuotrauka: VŽ
Nuotrauka: VŽ

***

Prekių ženklas "Biovela" yra konkurso Metų prekės ženklas 2012 vienas iš finalininkų. Laimėtojai paaiškės trečiadienį, balandžio 25 d., per rinkodaros konferenciją "Password 2012".