Ketvirtadienį dienraštyje "Verslo žinios" sužinokite:

2012.04.25, 20:12
Persiųsk 0 Komentuok

Kaip pieno gamyklos "Pienas LT" statytojai nusprendė suktis be bankų; Kodėl skola "Sodrai" yra pigiausias būdas pasiskolinti; Kokios bendrovės labiausiai prasiskolinusios "Sodrai"; Kaip Lietuvos vežėjai siūlo tikrinti rusus; Kodėl stringa žuvų prekyba aukcione; Ką interviu apie verslo žvalgybą Lenkijoje kalba Ignas Staškevičius, UAB "NDX" valdybos pirmininkas; Kaip europiečių iniciatyvos gali virsti ES teisės aktais; Kodėl fotoaparatai nepasiduoda išmaniesiems telefonams; Kodėl valstybė vis dar numojusi ranka į biržą; Kodėl nesikalbantis lyderis nevertas šio vardo; Kaip ūkvedžiai tapo geriausiais personalo valdytojais; kitus rašinius.

Visas tinklalapyje vz.lt skelbiamas turinys yra UAB "Verslo žinios" nuosavybė, jei nenurodyta kitaip. Atgaminti, viešai skelbti šį turinį be bendrovės raštiško sutikimo draudžiama. Cituojant būtina nuoroda į šaltinį. Cituojamo teksto apimtis negali viršyti 500 (penkių šimtų) spaudos ženklų. Plačiau: http://vz.lt/static/citavimas
Pasidalink:
Komentuok
Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia...
1) raginti prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką; 2) skatinti kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę; 3) kurstyti karą ar neapykantą, tyčiotis, niekinti, kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu; 4) platinti, propaguoti ar reklamuoti pornografiją, taip pat propaguoti ir (ar) reklamuoti seksualines paslaugas, lytinius iškrypimus; 5) propaguoti ir (ar) reklamuoti žalingus įpročius ir narkotines ar psichotropines medžiagas. Draudžiama platinti dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą. Draudžiama skleisti informaciją, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui.