Staškevičius: norime Rytų Europoje sukurti stiprią grupę

2012.04.26, 08:49
Persiųsk 24 Komentarai (24)

UAB "NDX"  apsisprendė investuoti į maisto ir kasdienės paklausos prekių gamybą Rytų Europos šalyse ir čia sieks sukurti stiprią gamybos grupę, tvirtina Ignas Staškevičius, bendrovės vadovas.

"Kai 2009 m. išėjome iš energetikos sektoriaus, iškilo uždavinys susikurti naują strategiją. Apsisprendėme investuoti į plačios kasdienės paklausos prekių gamybą Rytų Europos šalyse. Tuo norėjome pasakyti sau ir visiems būsimiems partneriams, kad mes nebedirbame energetikos sektoriuje, o žodis energija įmonės pavadinime reiškia tiesiog žmogišką energiją ir požiūrį į savo veiklą. Ir tai, kad mes nebedirbame Lietuvoje. Šiandien UAB "NDX" šią strategiją įgyvendina.

Mes dabar netiesiogiai valdome 66% Lenkijos „Mispol“ akcijų ir turime kontrolinį Slovakijoje veikiančios „Novofruct“ akcijų paketą. Norime kurti stiprią maisto ir kitų kasdienės paklausos produktų gamybos grupę Rytų Europoje. Manome, kad jos centras greičiausiai bus Varšuvoje. Nebent atsitiktų taip, kad įsigytumėme kokią nors kitą didelę bendrovę kitoje valstybėje. Bet veikiausiai tai būtų Lenkijos grupė", - interviu dienraščiui "Verslo žinios" kalbėjo p. Staškevičius.

***

Nuotrauka: VŽ
Nuotrauka: VŽ