Daugiausiai mokesčių sumokėjusios reklamos ir rinkodaros įmonės

2012.04.27, 15:35
Persiųsk 1 Komentarai (1)

Vaistai, sportas, loterija – tokiems sektoriams dirba reklamos ir rinkodaros verslo didžiausi mokesčių mokėtojai. Valstybės institucijų ir partijų užsakymus gaunančių sektoriaus bendrovių indėlis į biudžetą – gerokai kuklesnis.

„AstraZeneca Lietuva“ teikia informaciją apie farmacijos kompanijos „AstraZeneca“ produktus ir rūpinasi naujų diegimu Lietuvoje. Antrosios pagal dydį sektoriaus mokesčių mokėtojos VšĮ “Kauno “Žalgirio” rėmėjas” pavadinimas kalba pats už save. Trečioji didžiausia mokesčių mokėtoja UAB “Lotelita” – turtingiausios loterijų organizatorės “Olifėja” partnerė.

Vis dėlto, visų 50-ties didžiausių sektoriaus bendrovių indėlis į biudžetą yra lengviausias – 66,8 mln. Lt per 2011 m. Iš viso čia veikė 1.158 subjektai.

***
Didžiausių mokesčių mokėtojų sąrašas sudarytas pagal mokesčius, kuriuos administruoja Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) - PVM, gyventojų, pelno mokestis, akcizai ir dar 19 mokesčių. Neskaičiuojami VMI neadministruojami mokesčiai - privalomojo sveikatos draudimo, "Sodros", muitų ir kt.

Nuotrauka: VŽ
Nuotrauka: VŽ