Antradienį dienraštyje "Verslo žinios" sužinokite:

2012.05.14, 19:42
Persiųsk 0 Komentuok

Kokių galimybių verslui atneša besikeičiantys knygynai; Kaip išsireikalauti skolą iš emigravusio partnerio;  Kiek Lietuvai gali kainuoti dujos rudenį, jei Vyriausybės ir Rusijos koncerno „Gazprom“ derybos ir vėl baigsis be rezultatų; Kokios permainos artėja privačių detektyvų versle; Kokie išbandymai laukia šeimos versle; Kodėl protingiau susirasti biurą, o ne dirbti namuose; Kaip sutaupyti UAB keičiant į filialus; Ką pastaruoju metu aktyviau tikrinti pradėjo Valstybinė moeksčių inspekcija; Kokia po banko ir investuotojų ginčo gimusi prievolė rinkos dalyviams kelia abejonių; taip pat skaitykite kitus straipsnius.

Visas tinklalapyje vz.lt skelbiamas turinys yra UAB "Verslo žinios" nuosavybė, jei nenurodyta kitaip. Atgaminti, viešai skelbti šį turinį be bendrovės raštiško sutikimo draudžiama. Cituojant būtina nuoroda į šaltinį. Cituojamo teksto apimtis negali viršyti 500 (penkių šimtų) spaudos ženklų. Plačiau: http://vz.lt/static/citavimas
Pasidalink:
Komentuok
Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia...
1) raginti prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką; 2) skatinti kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę; 3) kurstyti karą ar neapykantą, tyčiotis, niekinti, kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu; 4) platinti, propaguoti ar reklamuoti pornografiją, taip pat propaguoti ir (ar) reklamuoti seksualines paslaugas, lytinius iškrypimus; 5) propaguoti ir (ar) reklamuoti žalingus įpročius ir narkotines ar psichotropines medžiagas. Draudžiama platinti dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą. Draudžiama skleisti informaciją, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui.