"Paroc Group" Vilniuje atidarė finansinių paslaugų centrą už 17 mln. Lt

2012.05.16, 08:53
Persiųsk 8 Komentarai (8)

Statybinių medžiagų gamintoja „Paroc Group“ Vilniuje atidarė finansinių paslaugų centrą. Jame įdarbinti 22 finansininkai, iki metų pabaigos jų skaičius turėtų išaugti iki 36, o per penkerius metus planuojama sukurti 50 darbo vietų.

Centrui plėtoti numatomos daugiau kaip 16,6 mln. Lt investicijos, skelbiama VšĮ „Investuok Lietuvoje“ pranešime.

Paslaugų centras iš Vilniaus teiks visas finansų ir apskaitos paslaugas „Paroc“ grupės įmonėms, įsikūrusioms Skandinavijos ir Baltijos šalyse, Lenkijoje bei kitose Rytų ir Vakarų Europos šalyse. Iš viso finansinės operacijos aprėps dvylika šalių. Birželio mėnesį šis centras perims administruoti Suomijoje atliekamas finansines „Paroc Group“ operacijas, o nuo rugpjūčio – ir visas kitas operacijas bei rengti „Paroc Group“ finansines ataskaitas.

CV.LT rašė, kad "Paroc" naujai suformuotam padaliniui Centrinėje Europoje pardavimų direktoriumi paskirtas Julius Meškauskas, o rinkodaros – Audronė Endriukaitytė.

Plėtodama veiklą izoliacinių medžiagų iš akmens vatos bendrovė „Paroc Group“ performavo statybinės izoliacijos pardavimų ir rinkodaros padalinius. Naujai suformuotas statybinės izoliacijos Centrinės Europos padalinys (BI Central Area) aprėpia Baltijos šalių, Lenkijos, Vokietijos rinkas ir statybinės izoliacijos eksportą. Kitas naujas struktūrinis padalinys apima Rusijos, Baltarusijos  bei Ukrainos rinkas.