Mokėjimus ir skrydžius nutraukusi "Skyways" prašo bankroto

2012.05.22, 14:10
Persiųsk 0 Komentuok

Švedijos skrydžių bendrovė "Skyways Express", anksčiau dirbusi ir Lietuvos rinkoje, antradienį paskelbė nutraukusi mokėjimus ir prašysianti bendrovei bei jos antrinei įmonei "City Airline" skelbti bankrotą.

Savo tinklapyje "Skyways Express" aiškina, kad bendrovė buvo priversta stabdyti mokėjimus ir nutraukti skrydžius, nes kompanijos savininkai nusprendė daugiau įmonės nebefinansuoti.

"Abi įmonės dėl bankroto procedūros kreipsis šįryt", antradienį, teigiama "Skyways Express" tinklapyje patalpintame pranešime.

Portalas flightglobal.com skelbia, kad "Skyways" priklauso Kipre registruotai bendrovei "Mansvell", kuri kontroliuoja ir ankstyvą gegužę apie bankrotą paskelbusią danų oro linijų bendrovę "Cimber Sterling".

"Cimber Sterling" tuomet taip pat pranešė, kad skelbti įmonės bankrotą nutarta dėl to, jog įmonės savininkai nenori toliau finansiškai remti įmonės. Skelbiama, kad "Mansvell" priklauso Ukrainos verslininkui Igoriui Kolomoiskiui.

Regioninio vežėjo "Skyways" skrydžių tvarkaraštyje buvo apie 20 krypčių Švedijoje ir užsienyje, tarp jų - Bergenas Norvegijoje, Visbis Gotlando saloje, Karlstadas Švedijoje.

Rašyta, kad "Skyways" dirbti Vilniuje pradėjo 2009 m. birželį, tačiau įmonė Lietuvoje dirbo su pertraukomis - tai skrydžius nutraukdavo, tai vėl atnaujindavo. Bendrovė yra siūliusi iš Vilniaus skristi į Kopenhagą, Stokholmą, Berlyną.