Prie uosto vartų nukentėjo estų krovininis laivas

2012.06.13, 14:07
Persiųsk 1 Komentarai (1)

Antradienį popiet į reide prie uosto vartų laukusį estų krovininį laivą atsitrenkė lietuvių žvejybinės įmonės traleris. Laivo kapitonui krante nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Uosto laivų eismo tarnyba antradienį 14.05 val. gavo pranešimą iš estų laivo, stovinčio išoriniame reide ir laukiančio leidimo įplaukti, pranešimą apie tai, jog į laivą atsitrenkė dreifuojantis žvejybinis laivelis. Incidentas į vyko apie 13 km nuo kranto.

Pasak Arvydo Alekso Narmonto, uosto priežiūros tarnybos viršininko, į įvykio vietą išsiųsti uosto inspektoriai žvejybiniame laive rado kapitoną, kuriam, krante patikrinus blaivumą, nustatytas sunkus girtumo laipsnis (2,71 promilės). Nedidelis žvejybinis traleris „169”, priklausantis UAB „Stekutis“, estų krovininį 90 m ilgio laivą apgadino nesunkiai.

Laivas uoste išsikrovė krovinį ir tą pačią dieną išplaukė. Žvejybinis traleris buvo parplukdytas į uostą ir paliktas AB „Klaipėdos laivų remontas“ teritorijoje. Pono Narmonto teigimu, pagal laivybos taisykles kapitonui gresia bauda nuo 100 iki 500 Lt.