TEO valdyba neteikia rekomendacijų dėl akcijų pardavimo "TeliaSonerai"

2012.06.13, 18:11
Persiųsk 2 Komentarai (2)

Telekomunikacijų AB TEO LT valdyba trečiadienį nutarė neteikti rekomendacijų dėl to, ar smulkiesiems akcininkams parduoti TEO akcijas per oficialų siūlymą jas superkančiai Skandinavijos telekomunikacijų bendrovei „TeliaSonera“.

„Valdyba neteikia rekomendacijų TEO akcininkams priimti arba atmesti oficialų siūlymą, kadangi 4 iš 6 valdybos narių yra siūlymo teikėjo ar su juo susijusių įmonių darbuotojai ir dėl to, valdybos nuomone, valdyba neturėtų teikti rekomendacijų dėl oficialaus siūlymo priėmimo arba atmetimo“, - rašoma TEO pranešime, išplatintame per „Nasdaq OMX Vilniaus“ biržą.

Tačiau TEO valdyba teigia oficialaus siūlymo kainą  - 0,637 EUR už akciją – laikanti teisinga „finansiniu požiūriu“. Taip esą nustatė TEO nusamdyta nepriklausomą vertinimą atlikusi audito bendrovė "KPMG Baltics".

TEO taip pat teigia, kad "TeliaSonera" nenumato keisti esamos TEO politikos darbuotojų, valdymo atžvilgiu, taip pat dabartinės vykdomos veiklos.

TEO akcijų oficialus supirkimas truks iki birželio 29 d. Bendra oficialaus siūlymo vertė  - 76 mln. EUR.

"TeliaSonera" yra teigusi, kad jei bendrovei pavyktų padidinti valdomą TEO akcijų dalį iki 95%, būtų svarstoma galimybė įgyvendinti privalomo akcijų pardavimo procedūrą. Naujausiais skelbtais duomenimis, „TeliaSonera“ valdė 84,6% TEO akcijų.