Barštys iš Vievio paukštyno išveža vištas

2012.06.27, 11:29
Persiųsk 21 Komentarai (21)

Sulaukęs nepalankių bankroto administratoriaus ir teismo sprendimų ginče dėl Vievio paukštyno, „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys patvirtino, kad iš paukštyno pradėtos vežti vištos.

„Vištas išvešime per pora mėnesių. Produktyvias dedekles parduodame, kitas pjauname. Dalį perkelsime į kitus mūsų paukštynus, tačiau sutalpinti visoms neturime vietos“, – pasakoja p. Barštys. Kartu bus pasiimta ir KG priklausiusi technika.

Dėl paukštyno su KG besiginčijantys Visvaldo Matijošaičio kontroliuojami „Vičiūnai“ savo komentaro kol kas nepateikė.

KG priklausantį turtą išgabenti nuspręsta po to, kai teismas pripažino, kad „Vičiūnai“ yra teisėti Vievio paukštyno kreditoriai, o Vievio paukštyną administruojantis bankroto administratorius iš kontrolinį akcijų paketą valdančios „KG Group“ atsisakė priimti 53 mln. Lt įmonės skoloms padengti.

„KG Goup“ jau anksčiau buvo prakalbusi apie tai, jog iš VP planuoja trauktis, tačiau dėl šio objekto konkurentus toliau „klampins“ teisiniuose ginčuose. Bendrovės perėmimui skirtas lėšas grupė investuoja į kitus savo valdomus objektus.

„Lauksime, kol bus paskelbtas bankrutuojančio paukštyno aukcionas. Jame būtinai dalyvausime“, – apie nesibaigiančios kovos dėl įmonės perspektyvas pasakoja p. Barštys.

„Mūsų tikslas ne perimti įmonę, bet atstatyti jos veiklą ir sieksime, kad įmonės balanse būtų visas turtas, tiek materialus, tiek biologinis, kuris buvo perduotas bankroto administratoriui bankroto metu“, – savo strategiją anksčiau yra dėliojęs Tomas Bagdonavičius, „Vičiūnų“ įmonių grupės verslo planavimo ir analizės vadovas.

VP bankroto administratoriaus duomenimis, per pirmuosius tris šių metų mėnesius iš ūkinės veiklos įmonė gavo 13,8 mln. Lt pajamų, o veiklos ir administravimo išlaidos per tą patį laikotarpį sudarė 12,3 mln. Lt.