"Acer": "Microsoft" planšetė pakenks visai rinkai

2012.08.07, 18:17
Persiųsk 15 Komentarai (15)

Programinės įrangos gamintojos "Microsoft" planas rinkai pasiūlyti savą kompiuterį ir konkuruoti su savo pačios klientais neigiamai paveiks visą sektorių, teigia trečia didžiausia pasaulyje kompiuterių gamintoja "Acer".

"Viena vertus, "Microsoft" yra mūsų partnerė, kita vertus, jos žingsnis reiškia konkurenciją ne tik su mumis, bet su visais asmeninių kompiuterių gamintojais, - "Bloomberg" sakė Henry Wangas, "Acer" atstovas spaudai. - Mes manome, kad pačios "Microsoft" produkto pristatymas neigiamai veikia visą asmeninių kompiuterių pramonę".

"The Financial Times", cituodamas vieną iš "Acer" vadovų Campbellą Kaną, anksčiau skelbė, jog "Acer" galėtų ieškoti alternatyvų "Microsoft" operacinėms sistemoms. Ponas Wangas teigė negalintis to patvirtinti.

VŽ rašė, jog didžausia pasaulyje programinės įrangos gamintoja "Microsoft" birželį pristatė pirmąjį savo sukurtą kompiuterį, planšetę "Surface" ("Paviršius"), su atskira klaviatūra bei kitais priedais, kurie turi padėti konkuruoti "Apple" dominuojamoje rinkoje.

"Ką galiu pasakyti? Pragaras užšalo - tai visiškai neetiška jų pagrindinio verslo atžvilgiu, - tuomet komentavo Michaelas Gartenbergas, technologijų tyrimų bendrovės "Gartner" analitikas. - Jie ima likimą į savo rankas. Tai drąsus žingsnis, tačiau labai rizikingas. Tai "Microsoft" gali virsti tiek kitu "Zune", tiek kitu "Xbox".