LRT transliavimo užsakymą preliminariai laimėjo konsorciumas

2012.08.07, 18:34
Persiųsk 3 Komentarai (3)

Konkurse Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) skaitmeninės antžeminės TV tinklui diegti ir transliacijoms teikti trijų įmonių konsorciumas preliminariai nugalėjo AB Lietuvos radijo ir televizijos centrą (LRTC). Pastarasis dar neatmeta galimybės skųsti rezultatus, o privatininkai turi ambicijų ir plačiau žengti į skaitmeninės TV rinką.

Audriaus Siaurusevičiaus vadovaujamos LRT transliavimo užsakymą preliminariai laimėjo iš bendrovių "Satv Network", "Toptronas" ir "Bitė Lietuva" sudarytas konsorciumas. :: Nuotrauka: Vladimiro Ivanovo Audriaus Siaurusevičiaus vadovaujamos LRT transliavimo užsakymą preliminariai laimėjo iš bendrovių "Satv Network", "Toptronas" ir "Bitė Lietuva" sudarytas konsorciumas. Nuotrauka: Vladimiro Ivanovo

LRT konkursą laimėjo šiemet įsteigtos UAB „Satv Network“, Kauno ryšio technologijų UAB „Toptronas“ ir telekomunikacijų UAB „Bitė Lietuva“ konsorciumas. „Satv Networks“ yra administracinė įmonė, savo ruožtu „Toptronas“ bus atsakingas už daugiau kaip 30-ies skaitmeninės TV siųstuvų įrengimą ir priežiūrą, o „Bitė“ tam suteiks savo bokštus.

Su minėtomis įmonėmis varžėsi vienintelis LRTC – viena iš dviejų įmonių, Lietuvoje jau turinčių antžeminės skaitmeninės TV transliacijų tinklą (kita bendrovė yra AB TEO LT, ji patvirtina konkurse nedalyvavusi). Nors savo tinklo konsorciumas dar neturi, jį nacionaliniam transliuotojui reikės įrengti iki spalio 29 d., kuomet Lietuvoje bus išjungtos analoginės TV transliacijos.

***
Daugiau apie tai skaitykite trečiadienį „Verslo žiniose“.