"Snoro" kreditorių susirinkimo data turėtų paaiškėti šią savaitę

2012.05.15, 15:55
Persiųsk 1 Komentarai (1)

Bankrutuojančio banko "Snoras" kreditorių susirinkimo, turinčio priimti svarbius sprendimus dėl banko turto, datą planuojama paskelbti šią savaitę.

Anksčiau jos patvirtinti neleido neaiški padėtis dėl teismui pateiktų skundų, skelbiama Neilo Cooperio, "Snoro" bankroto administratorius pranešime spaudai. Apeliacijas teismui įvairiais klausimais, susijusiais su VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ pretenzija ir ginčais dėl individualių ieškinių, pateikė daugiau nei 300 asmenų.

“Kadangi daugiau apeliacijų nebuvo gauta, šią savaitę ketiname paskelbti kreditorių susirinkimo datą. Tikėjomės jį surengti anksčiau, bet norėjome būti užtikrinti, kad procesas nebus netikėtai nutrauktas. Artimiausiu metu kreditoriams bus išsiųstas oficialus pranešimas apie susirinkimą ir jo detales”, – sakė Neilas Cooperis, bankroto administratorius.

Kreditorių susirinkime bus oficialiai išrinktas kreditorių komitetas, kuriam pagal įstatymą pavedami sprendimai dėl "Snoro" pagrindinio turto pardavimo, įskaitant mažmeninės bankininkystės tinklą, UAB “Snoro” lizingą” ir “Finastą”.

Anksčiau susirinkimą tikėtasi surengti balandį. Anot p. Cooperio, užsitęsęs toks procesas galėtų lemti geriausios turto pardavimo kainos užtikrinimo galimybės praradimą.