2013.06.17Penktadienį iš „Omnitel“ vadovo pareigų pasitraukęs vienas iš lietuviškojo telekomunikacijų verslo mohikanų Antanas Zabulis sako, kad „Omnitel“, kaip ir visa mobilioji rinka, žengia į naują erą, tad pokyčiai yra natūralus dalykas.
2013.06.14Geidžiamiausieji darbdaviai – SEB bankas ir draudimo bendrovė „Aviva Lietuva“. Tokie devintą kartą vykusių „Verslo žinių“ ir karjeros portalo „cv.lt“ geidžiamiausio darbdavio rinkimų rezultatai.
2013.06.14Generalinė prokuratūra, prieš keturis mėnesius perėmusi tyrimą, kuriame figūruoja tuometinio UAB „Scaent Baltic“ vadovo Jono Garbaravičiaus pavardė, kol kas nėra priėmusi jokio procesinio sprendimo.
2013.06.14Penktadienį „Omnitel“ prezidentu buvo paskirtas Danas Strömbergas, kuris šiose pareigose pakeitė kompaniją palikusį Antaną Zabulį.
2013.06.14Ketvirtadienį TEO valdybos pirmininke perrinkta Malin Frenning, kurią pasiūlė 88,15% bendrovės akcijų turinti „TeliaSonera“.
2013.06.12Virginijus Jurkšas nuo rugpjūčio 19 dienos pradės vadovauti JAV žemės ūkio technikos gamintojai „Kinze Manufacturing“, kurios gamykla Lietuvoje pradėjo veikti birželio 12 dieną.
2013.06.11Daugelį šiandien naudojamų pardavimo technikų sukūrė talentingi pardavėjai prieš kelis dešimtmečius. Situacija 2013 metų Lietuvoje yra kitokia, nei šešiasdešimtųjų Amerikoje, todėl nuolat galvojame, kaip patobulinti pardavimo procesą, ieškome naujų idėjų.
2013.06.10Vilniaus savivaldybė negalėjo pasirašyti dviejų mokyklų renovacijos sutarčių su įmonėmis, kurių viena yra susijusi su buvusiu ūkio ministru, dabar - Seimo nariu konservatoriumi Dainiumi Kreiviu, nustatė Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT).
2013.06.10Buvęs Vilniaus oro uosto generalinis direktorius Tomas Vaišvila tapo Klaipėdos logistikos įmonės „VPA Logistics“ plėtros direktoriumi.
2013.06.10Iš „Klaipėdos naftos“ antrinės įmonės „Litgas“ valdybos buvo atšaukta Inga Černiuk.
2013.06.10Teismų maratonas dėl restruktūrizavimo ar bankroto bylos iškėlimo finansinių sunkumų patiriančiai bendrovei „Klaipėdos hidrotechnika“, vadovaujamai Pranciškaus Jurgučio, truko beveik 4 metus.
2013.06.07Rimčiausias iššūkis Valdemarui Vareikai, naujajam koncerno „Achemos grupė“ generaliniam direktoriui, – optimizuoti koncerno veiklą. Gali būti atsisakyta kai kurių nepelningų įmonių, o investicijos į projektus turės būti visada įtikinamai pagrįstos.
2013.06.07Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos direktoriaus vieta tapo laisva. Nuo 2006 metų vadovavęs Julius Niedvaras perleido savo postą, nes įkūrė savo verslą.
2013.06.07Komandos formavimo renginiuose keliamas klausimas, „kaip galime sustiprinti tarpusavio ryšius?“. Tuo tarpu komandos koučingo atveju šis klausimas skamba kitaip: „Kaip turime tobulėti patys, kad tobulėtų mūsų komanda?
2013.06.07Bendraudamas su vadovais ir verslininkais pastebiu keistą paradoksą – karjeros ir savo veiklos siekiama norint turėti kuo daugiau veiklos, kūrybos laisvės, būti nepriklausomam nuo kieno nors valios ar darbo valandų. Tačiau pasiekus tikslą aplanko ne laisvės, o pančių pojūtis.