Per metus labiausiai brango transportavimas vamzdynais

Publikuota: 2017-03-20
Algimanto Kalvaičio nuotr.
Algimanto Kalvaičio nuotr.

2016 m. IV ketv., palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, labiausiai brango transportavimas vamzdynais.

Lietuvos statistikos departamento pateikti duomenys rodo, kad transportavimo vamzdynais kaina per metus paaugo 25,8%. Tiesa, lyginant šio ketvirčio duomenis su III ketv., ši paslauga labiausiai ir atpigo – 11,2%.

Per metus taip pat žymiai – 7,3% – brango krovinių tvarkymo kainos. Trečioje vietoje pagal brangimą atsidūrė įdarbinimo veikla (7,1%). Toliau rikiuojasi  6,1% per metus pašokusios kainos apsaugos ir tyrimo veiklos paslaugų srityje.

Per metus pastebimai – 5,5% – sumažėjo pašto pagal įpareigojimą teikti universaliąsias paslaugas atliekamos veiklos kaina.

infogr.am:: ukio_subjektams_suteiktu_paslaugu_kainu_pokyciai_2016_iv_ketv_ii

infogr.am:: ukio_subjektams_suteiktu_paslaugu_kainu_pokyciai_2016_iv_ketv

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
1 UAB „Sominis technology“ 4.149,7% Vilniaus
2 UAB „Topo grupė“ 3.107,8% Kauno
8 UAB „Aneroidas“ 1.240,4% Vilniaus
9 UAB „Garden paradise“ 1.146,0% Vilniaus
12 UAB „Metruna“ 1.083,6% Klaipėdos

10 didžiausių prekybos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Sanitex, UAB542.92015.2521.125
Rivona, UAB378.9005.994884
Norfos mažmena, UAB408.9228.5693.385
MAXIMA LT, UAB1.524.42383.82817.234
Rimi Lietuva, UAB288.3244353.500
EUROVAISTINĖ, UAB198.2861.0301.511
Nemuno vaistinė, UAB147.9254.1641.224
ACC Distribution, UAB189.8073.728133
Senukų prekybos centras, UAB319.99516.1413.626
EVD, UAB170.1187.046127
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau