Mažmeninė prekyba lapkritį euro zonoje augo 2,3%

Publikuota: 2017-01-07 Autorius: Rašyti komentarą

2016 m. lapkritį, palyginti su 2015 m. tuo pačiu mėnesiu, euro zonoje mažmeninė prekyba augo 2,3%, ES – 3,4%, praneša „Eurostat“. Lapkritį, palyginti su spaliu, fiksuotas 0,4% smukimas.

Pirmosios išpardavimų dienos Italijoje, 2017 m. sausio pradžia. Massimo Paolone („LaPresse“) nuotr.
Pirmosios išpardavimų dienos Italijoje, 2017 m. sausio pradžia. Massimo Paolone („LaPresse“) nuotr.

Euro zonoje didžiausią įtaką augimui padarė 2,9% didėjusi prekyba ne maisto prekėmis, 1,9% – automobilių degalais, taip pat – 1,8% maisto produktais, gėrimais ir tabaku.

ES augimui (+3,4%) didžiausią įtaką padarė 4,7% išaugusi prekyba ne maisto produktais, 2,3% – automobilių degalais ir 2,1% – maisto produktais, gėrimais ir tabaku.

Labiausiai mažmeninės prekybos apimtys augo Liuksemburge (+12,4%), Slovėnijoje (+11,3%), Rumunijoje (+9,5%), smukimas užfiksuotas Belgijoje (-0,2%).

2016 m. lapkritį, palyginti su 2016 m. spaliu, euro zonoje mažmeninė prekyba smuktelėjo 0,4%, ES sumažėjo 0,1%.

infogr.am::804f033c-71a3-4ee7-95fe-c6c385181fdc

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą PREKYBOS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
1 UAB „Sominis technology“ 4.149,7% Vilniaus
2 UAB „Topo grupė“ 3.107,8% Kauno
8 UAB „Aneroidas“ 1.240,4% Vilniaus
9 UAB „Garden paradise“ 1.146,0% Vilniaus
12 UAB „Metruna“ 1.083,6% Klaipėdos

10 didžiausių prekybos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Sanitex, UAB542.92015.2521.125
Rivona, UAB378.9005.994884
Norfos mažmena, UAB408.9228.5693.385
MAXIMA LT, UAB1.524.42383.82817.234
Rimi Lietuva, UAB288.3244353.500
EUROVAISTINĖ, UAB198.2861.0301.511
Nemuno vaistinė, UAB147.9254.1641.224
ACC Distribution, UAB189.8073.728133
Senukų prekybos centras, UAB319.99516.1413.626
EVD, UAB170.1187.046127
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau