„Nasdaq Baltic“ biržos

Baltijos Oficialusis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask. kainaPok., %Apyvarta
Apranga2,6700,000
Arco Vara1,2400,000
Baltika0,3160,000
Ekspress Grupp1,3500,000
Energijos skirstymo operatorius0,9150,000
Grigeo Grigiškės1,0900,000
Grindeks4,8300,000
HansaMatrix7,1200,000
Harju Electrics3,7501,081.125
Latvijas kugnieciba0,4720,000
LHV Group9,6000,000
Lietuvos energijos gamyba0,6370,000
Linas Agro Group0,6490,000
Merko Ehitus8,8900,000
Nordecon1,2700,000
Olainfarm9,2500,000
Olympic Entertainment Group1,850-1,0779.197
Panevėžio statybos trestas0,9540,000
Pieno žvaigždės1,4300,000
PRFoods0,3950,000
Rokiškio sūris1,7700,000
SAF Tehnika3,8200,000
Silvano Fashion Group2,9500,0061.316
Skano Group0,5200,000
Šiaulių bankas0,5150,000
Tallink Grupp0,9641,0548
Tallinna Kaubamaja Grupp9,580-0,1029.698
Tallinna Vesi14,0001,451.596
TEO LT0,9430,000
Utenos trikotažas0,9000,000
Vilkyškių pieninė2,3000,000
Atnaujinta 10.23 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Papildomasis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Agrowill Group0,4350,000
Amber Grid1,3100,000
Brivais Vilnis1,3900,000
Daugavpils Lokomotivju Remonta Rupnica0,1400,000
Ditton pievadkezu rupnica0,0930,000
Grobina1,7000,000
Gubernija0,1240,000
Invalda INVL4,2000,000
INVL Baltic Farmland4,1100,000
INVL Baltic Real Estate0,3910,000
INVL Technology1,5800,000
Kauno energija0,6990,000
Klaipėdos nafta0,4580,000
Kurzemes atslega 10,5300,000
Kurzemes CMAS1,9800,000
Latvijas balzams7,5900,000
Latvijas Gaze8,3700,000
Latvijas Juras medicinas centrs2,2000,000
Linas0,0900,000
LITGRID0,7360,000
PATA Saldus18,0000,000
Pro Kapital Grupp1,9800,000
Rigas autoelektr. rupnica0,2020,000
Rigas elektromasinb. rupnica1,8500,000
Rigas juvelierizstrad. rupnica0,0930,000
Rigas kugu buvetava0,3060,000
Siguldas CMAS3,4500,000
Snaigė0,2500,000
Talsu mezrupnieciba2,4000,000
Tosmares kugubuvetava0,3160,000
Trigon Property Development0,6300,000
Valmieras stikla skiedra3,1200,000
VEF0,4800,000
VEF Radiotehnika RRR0,1110,000
Vilniaus baldai13,0000,000
Vilniaus degtinė0,4330,000
Žemaitijos pienas1,1700,000
Atnaujinta 10.23 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Alternatyvioji akcijų rinka First North

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Baltic Telekom0,3360,000
K2 LT30,0000,000
Linda Nektar share8,5000,000
Atnaujinta 10.23 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau