„Nasdaq Baltic“ biržos

Baltijos Oficialusis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask. kainaPok., %Apyvarta
Apranga2,7100,378.754
Arco Vara1,3500,000
Baltika0,2770,36892
Ekspress Grupp1,340-0,741.184
Energijos skirstymo operatorius0,864-0,1241.137
Grigeo Grigiškės1,1100,007.104
Grindeks4,5800,661.511
HansaMatrix7,7500,000
Harju Electrics3,40012,21185.475
Latvijas kugnieciba0,4700,21940
LHV Group9,470-0,1120.697
Lietuvos energijos gamyba0,6200,003.239
Linas Agro Group0,6440,001.475
Merko Ehitus9,2500,659.958
Nordecon1,3000,784.943
Olainfarm8,7000,234.350
Olympic Entertainment Group1,790-0,5675.300
Panevėžio statybos trestas0,9210,7749
Pieno žvaigždės1,4500,0061
PRFoods0,360-2,7015.903
Rokiškio sūris1,8204,0025
SAF Tehnika3,6400,00182
Silvano Fashion Group3,000-0,3397.501
Skano Group0,4553,416.734
Šiaulių bankas0,459-1,2944.812
Tallink Grupp0,921-0,54140.750
Tallinna Kaubamaja Grupp8,600-0,58119.838
Tallinna Vesi13,800-0,7232.302
TEO LT0,9390,006.279
Utenos trikotažas0,7000,000
Vilkyškių pieninė2,3301,7512
Atnaujinta 10.02 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Papildomasis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Agrowill Group0,479-0,211.904
Amber Grid1,230-0,81246
Brivais Vilnis1,3900,000
Daugavpils Lokomotivju Remonta Rupnica0,3980,000
Ditton pievadkezu rupnica0,0830,000
Grobina1,8000,000
Gubernija0,1280,000
Invalda INVL3,8600,000
INVL Baltic Farmland3,1500,000
INVL Baltic Real Estate0,3910,000
INVL Technology1,7500,57490
Kauno energija0,5750,000
Klaipėdos nafta0,5571,2719.514
Kurzemes atslega 10,5310,000
Kurzemes CMAS1,9800,000
Latvijas balzams7,5000,403.967
Latvijas Gaze8,0000,001.304
Latvijas Juras medicinas centrs2,5000,000
Latvijas tilti8,7500,000
Linas0,0850,000
LITGRID0,695-1,972.343
PATA Saldus17,0000,000
Pro Kapital Grupp2,0200,000
Rigas autoelektr. rupnica0,2040,000
Rigas elektromasinb. rupnica1,0000,000
Rigas juvelierizstrad. rupnica0,10516,6732
Rigas kugu buvetava0,3692,50185
Siguldas CMAS3,0000,000
Snaigė0,241-5,49210
Talsu mezrupnieciba2,1000,000
Tosmares kugubuvetava0,325-0,910
Trigon Property Development0,6157,891.167
Valmieras stikla skiedra3,1500,64630
VEF0,4300,000
VEF Radiotehnika RRR0,1110,000
Vilniaus baldai13,5000,004.050
Vilniaus degtinė0,4320,001.560
Žemaitijos pienas1,080-0,92772
Atnaujinta 10.02 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Alternatyvioji akcijų rinka First North

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Baltic Telekom0,535-5,48109
K2 LT35,5000,000
Linda Nektar share7,5100,000
Atnaujinta 10.02 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau