„Nasdaq Baltic“ biržos

Baltijos Oficialusis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask. kainaPok., %Apyvarta
Apranga2,6900,000
Arco Vara1,170-0,856.430
Baltika0,275-0,72637
Ekspress Grupp1,2900,0019
Energijos skirstymo operatorius0,866-0,235.925
Grigeo Grigiškės1,1000,0088
Grindeks4,6300,653.816
HansaMatrix7,2800,000
Harju Electrics3,350-0,8919.526
Latvijas kugnieciba0,4700,436.258
LHV Group9,6301,3750.547
Lietuvos energijos gamyba0,620-1,596.262
Linas Agro Group0,6450,000
Merko Ehitus8,920-1,8753.920
Nordecon1,3201,542.884
Olainfarm9,050-0,331.864
Olympic Entertainment Group1,8400,0063.288
Panevėžio statybos trestas0,9300,00119
Pieno žvaigždės1,420-1,391.331
PRFoods0,397-0,253.681
Rokiškio sūris1,7400,000
SAF Tehnika3,8000,0076
Silvano Fashion Group2,8602,1461.172
Skano Group0,4955,3250
Šiaulių bankas0,4980,2080.128
Tallink Grupp0,981-0,5143.725
Tallinna Kaubamaja Grupp8,820-0,3442.507
Tallinna Vesi13,7000,0028.066
TEO LT0,950-1,046.415
Utenos trikotažas0,8000,000
Vilkyškių pieninė2,2800,000
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Papildomasis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Agrowill Group0,460-2,132.783
Amber Grid1,2300,004.053
Brivais Vilnis1,3900,000
Daugavpils Lokomotivju Remonta Rupnica0,3980,000
Ditton pievadkezu rupnica0,1000,000
Grobina1,6000,000
Gubernija0,1200,000
Invalda INVL3,9400,000
INVL Baltic Farmland3,2400,000
INVL Baltic Real Estate0,3852,3913
INVL Technology1,660-1,19665
Kauno energija0,6424,391.914
Klaipėdos nafta0,4850,005.028
Kurzemes atslega 10,5430,000
Kurzemes CMAS1,9800,000
Latvijas balzams7,5000,003.510
Latvijas Gaze7,8700,006.716
Latvijas Juras medicinas centrs2,240-10,407
Latvijas tilti8,5600,000
Linas0,0850,000
LITGRID0,696-0,572.024
PATA Saldus17,0000,000
Pro Kapital Grupp2,0500,000
Rigas autoelektr. rupnica0,2020,000
Rigas elektromasinb. rupnica1,3800,000
Rigas juvelierizstrad. rupnica0,090-17,43540
Rigas kugu buvetava0,371-1,331.486
Siguldas CMAS3,0000,000
Snaigė0,230-8,0049
Talsu mezrupnieciba2,1000,000
Tosmares kugubuvetava0,3350,000
Trigon Property Development0,6660,000
Valmieras stikla skiedra3,0700,661.222
VEF0,4300,000
VEF Radiotehnika RRR0,1110,000
Vilniaus baldai13,0000,001.300
Vilniaus degtinė0,4390,000
Žemaitijos pienas1,1200,001.120
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Alternatyvioji akcijų rinka First North

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Baltic Telekom0,4600,000
K2 LT34,9008,722.944
Linda Nektar share8,4000,000
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau