„Nasdaq Baltic“ biržų indeksai

IndeksasPask. vertė%
OMX Baltic 10204,8470,000
OMX Baltic 10 EXP204,3880,000
OMX Baltic 10 GI435,6430,000
OMX Baltic Automobiles & Parts GI975,4830,000
OMX Baltic Automobiles & Parts PI975,4830,000
OMX Baltic Banks GI367,1940,000
OMX Baltic Banks PI362,3400,000
OMX Baltic Basic Materials GI1335,5970,000
OMX Baltic Basic Materials PI1224,7490,000
OMX Baltic Basic Resources GI1043,3670,000
OMX Baltic Basic Resources PI977,1470,000
OMX Baltic Benchmark Cap GI769,3970,000
OMX Baltic Benchmark Cap PI414,1340,000
OMX Baltic Benchmark GI824,2570,000
OMX Baltic Benchmark PI430,6880,000
OMX Baltic Chemicals GI3249,1910,000
OMX Baltic Chemicals PI2804,8330,000
OMX Baltic Construction & Materials GI1227,9900,000
OMX Baltic Construction & Materials PI1004,9420,000
OMX Baltic Consumer Goods GI1502,0370,000
OMX Baltic Consumer Goods PI1165,7300,000
OMX Baltic Consumer Services GI1881,3440,000
OMX Baltic Consumer Services PI1491,6470,000
OMX Baltic Financial Services GI1584,7690,000
OMX Baltic Financial Services PI1584,7690,000
OMX Baltic Financials GI565,7120,000
OMX Baltic Financials PI561,5870,000
OMX Baltic Food & Beverage GI1506,7330,000
OMX Baltic Food & Beverage PI1279,2100,000
OMX Baltic GI664,0120,000
OMX Baltic Health Care GI1470,2230,000
OMX Baltic Health Care GI1470,2230,000
OMX Baltic Health Care PI1333,4690,000
OMX Baltic Health Care PI1333,4690,000
OMX Baltic Industrial Goods & Services G1386,1800,000
OMX Baltic Industrial Goods & Services P1201,6370,000
OMX Baltic Industrials GI1345,8940,000
OMX Baltic Industrials PI1140,2220,000
OMX Baltic Media GI1069,4850,000
OMX Baltic Media PI981,5500,000
OMX Baltic Personal & Household Goods GI1509,0760,000
OMX Baltic Personal & Household Goods PI974,0320,000
OMX Baltic PI341,8140,000
OMX Baltic Real Estate GI423,6120,000
OMX Baltic Real Estate PI420,4030,000
OMX Baltic Retail GI2313,2550,000
OMX Baltic Retail PI1774,2400,000
OMX Baltic Technology GI1019,8660,000
OMX Baltic Technology GI1019,8660,000
OMX Baltic Technology PI714,5970,000
OMX Baltic Technology PI714,5970,000
OMX Baltic Telecommunications GI1625,8100,000
OMX Baltic Telecommunications GI1625,8100,000
OMX Baltic Telecommunications PI1082,0610,000
OMX Baltic Telecommunications PI1082,0610,000
OMX Baltic Travel & Leisure GI1739,8790,000
OMX Baltic Travel & Leisure PI1395,6010,000
OMX Baltic Utilities GI2224,0780,000
OMX Baltic Utilities GI2224,0780,000
OMX Baltic Utilities PI1367,0760,000
OMX Baltic Utilities PI1367,0760,000
OMX Riga772,1480,000
OMX Tallinn1127,6680,000
OMX Vilnius562,0800,000
Atnaujinta 16.48 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau