„Nasdaq Baltic“ biržų indeksai

IndeksasPask. vertė%
OMX Baltic 10200,221-0,662
OMX Baltic 10 EXP200,662-0,443
OMX Baltic 10 GI425,804-0,662
OMX Baltic Automobiles & Parts GI975,4830,000
OMX Baltic Automobiles & Parts PI975,4830,000
OMX Baltic Banks GI356,390-0,084
OMX Baltic Banks PI351,678-0,084
OMX Baltic Basic Materials GI1339,2540,645
OMX Baltic Basic Materials PI1228,1030,645
OMX Baltic Basic Resources GI1052,0900,491
OMX Baltic Basic Resources PI985,3170,491
OMX Baltic Benchmark Cap GI754,066-0,403
OMX Baltic Benchmark Cap PI405,882-0,403
OMX Baltic Benchmark GI808,424-0,555
OMX Baltic Benchmark PI422,415-0,555
OMX Baltic Chemicals GI3217,5430,993
OMX Baltic Chemicals PI2777,5130,993
OMX Baltic Construction & Materials GI1221,222-0,296
OMX Baltic Construction & Materials PI999,403-0,296
OMX Baltic Consumer Goods GI1479,765-0,801
OMX Baltic Consumer Goods PI1148,445-0,801
OMX Baltic Consumer Services GI1844,240-0,758
OMX Baltic Consumer Services PI1462,228-0,758
OMX Baltic Financial Services GI1585,1931,564
OMX Baltic Financial Services PI1585,1931,564
OMX Baltic Financials GI553,3550,074
OMX Baltic Financials PI549,3200,074
OMX Baltic Food & Beverage GI1505,0720,182
OMX Baltic Food & Beverage PI1277,8000,182
OMX Baltic GI653,337-0,303
OMX Baltic Health Care GI1409,498-0,308
OMX Baltic Health Care GI1409,498-0,308
OMX Baltic Health Care PI1278,393-0,308
OMX Baltic Health Care PI1278,393-0,308
OMX Baltic Industrial Goods & Services G1391,3160,951
OMX Baltic Industrial Goods & Services P1206,0890,951
OMX Baltic Industrials GI1346,1280,472
OMX Baltic Industrials PI1140,4210,472
OMX Baltic Media GI1037,3200,781
OMX Baltic Media PI952,0300,781
OMX Baltic Personal & Household Goods GI1434,688-3,303
OMX Baltic Personal & Household Goods PI926,018-3,303
OMX Baltic PI336,319-0,303
OMX Baltic Real Estate GI419,261-0,147
OMX Baltic Real Estate PI416,084-0,147
OMX Baltic Retail GI2213,0940,000
OMX Baltic Retail PI1697,4180,000
OMX Baltic Technology GI1025,7360,724
OMX Baltic Technology GI1025,7360,724
OMX Baltic Technology PI718,7100,724
OMX Baltic Technology PI718,7100,724
OMX Baltic Telecommunications GI1634,4130,000
OMX Baltic Telecommunications GI1634,4130,000
OMX Baltic Telecommunications PI1087,7860,000
OMX Baltic Telecommunications PI1087,7860,000
OMX Baltic Travel & Leisure GI1729,790-1,233
OMX Baltic Travel & Leisure PI1387,509-1,233
OMX Baltic Utilities GI2140,479-0,268
OMX Baltic Utilities GI2140,479-0,268
OMX Baltic Utilities PI1315,690-0,268
OMX Baltic Utilities PI1315,690-0,268
OMX Riga739,775-0,086
OMX Tallinn1104,540-0,700
OMX Vilnius561,7310,169
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau