„Nasdaq Baltic“ biržų indeksai

IndeksasPask. vertė%
OMX Baltic 10199,2430,546
OMX Baltic 10 EXP198,6520,248
OMX Baltic 10 GI423,7240,546
OMX Baltic Automobiles & Parts GI985,1410,000
OMX Baltic Automobiles & Parts PI985,1410,000
OMX Baltic Banks GI346,3131,043
OMX Baltic Banks PI341,7341,043
OMX Baltic Basic Materials GI1353,1650,771
OMX Baltic Basic Materials PI1240,8590,771
OMX Baltic Basic Resources GI1055,6200,828
OMX Baltic Basic Resources PI988,6230,828
OMX Baltic Benchmark Cap GI749,5330,305
OMX Baltic Benchmark Cap PI403,4430,305
OMX Baltic Benchmark GI799,6860,463
OMX Baltic Benchmark PI417,8490,463
OMX Baltic Chemicals GI3301,9370,643
OMX Baltic Chemicals PI2850,3660,643
OMX Baltic Construction & Materials GI1249,369-1,663
OMX Baltic Construction & Materials PI1022,438-1,663
OMX Baltic Consumer Goods GI1509,272-0,099
OMX Baltic Consumer Goods PI1171,345-0,099
OMX Baltic Consumer Services GI1795,3980,459
OMX Baltic Consumer Services PI1423,5040,459
OMX Baltic Financial Services GI1531,502-0,181
OMX Baltic Financial Services PI1531,502-0,181
OMX Baltic Financials GI543,2020,635
OMX Baltic Financials PI539,2400,635
OMX Baltic Food & Beverage GI1507,691-0,318
OMX Baltic Food & Beverage PI1280,023-0,318
OMX Baltic GI651,3050,285
OMX Baltic Health Care GI1379,4430,371
OMX Baltic Health Care GI1379,4430,371
OMX Baltic Health Care PI1251,1330,371
OMX Baltic Health Care PI1251,1330,371
OMX Baltic Industrial Goods & Services G1467,2210,983
OMX Baltic Industrial Goods & Services P1271,8890,983
OMX Baltic Industrials GI1403,408-0,023
OMX Baltic Industrials PI1188,948-0,023
OMX Baltic Media GI1085,5680,000
OMX Baltic Media PI996,3100,000
OMX Baltic Personal & Household Goods GI1532,2440,453
OMX Baltic Personal & Household Goods PI988,9860,453
OMX Baltic PI335,2730,285
OMX Baltic Real Estate GI425,986-0,085
OMX Baltic Real Estate PI422,759-0,085
OMX Baltic Retail GI2177,728-0,162
OMX Baltic Retail PI1670,292-0,162
OMX Baltic Technology GI1034,277-0,373
OMX Baltic Technology GI1034,277-0,373
OMX Baltic Technology PI724,695-0,373
OMX Baltic Technology PI724,695-0,373
OMX Baltic Telecommunications GI1615,4880,000
OMX Baltic Telecommunications GI1615,4880,000
OMX Baltic Telecommunications PI1075,1910,000
OMX Baltic Telecommunications PI1075,1910,000
OMX Baltic Travel & Leisure GI1668,7420,832
OMX Baltic Travel & Leisure PI1338,5400,832
OMX Baltic Utilities GI2179,2880,418
OMX Baltic Utilities GI2179,2880,418
OMX Baltic Utilities PI1339,5450,418
OMX Baltic Utilities PI1339,5450,418
OMX Riga743,9850,098
OMX Tallinn1092,1300,371
OMX Vilnius564,5160,233
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau