„Nasdaq Baltic“ biržų indeksai

IndeksasPask. vertė%
OMX Baltic 10202,2230,160
OMX Baltic 10 EXP201,9850,042
OMX Baltic 10 GI435,8160,160
OMX Baltic Automobiles & Parts GI975,4830,000
OMX Baltic Automobiles & Parts PI975,4830,000
OMX Baltic Banks GI377,0760,000
OMX Baltic Banks PI367,3490,000
OMX Baltic Basic Materials GI1378,6950,887
OMX Baltic Basic Materials PI1264,2710,887
OMX Baltic Basic Resources GI1043,3670,000
OMX Baltic Basic Resources PI977,1470,000
OMX Baltic Benchmark Cap GI783,4360,067
OMX Baltic Benchmark Cap PI418,2240,067
OMX Baltic Benchmark GI833,1080,150
OMX Baltic Benchmark PI431,6170,150
OMX Baltic Chemicals GI3491,8250,000
OMX Baltic Chemicals PI3014,2840,000
OMX Baltic Construction & Materials GI1264,8660,000
OMX Baltic Construction & Materials PI1035,1200,000
OMX Baltic Consumer Goods GI1577,2810,095
OMX Baltic Consumer Goods PI1224,1280,095
OMX Baltic Consumer Services GI1855,6450,535
OMX Baltic Consumer Services PI1445,5520,535
OMX Baltic Financial Services GI1644,5930,000
OMX Baltic Financial Services PI1644,5930,000
OMX Baltic Financials GI576,2820,022
OMX Baltic Financials PI567,0170,022
OMX Baltic Food & Beverage GI1603,4380,000
OMX Baltic Food & Beverage PI1361,3120,000
OMX Baltic GI672,0490,113
OMX Baltic Health Care GI1627,926-0,241
OMX Baltic Health Care GI1631,8640,000
OMX Baltic Health Care PI1480,0750,000
OMX Baltic Health Care PI1476,503-0,241
OMX Baltic Industrial Goods & Services G1416,5080,000
OMX Baltic Industrial Goods & Services P1227,9270,000
OMX Baltic Industrials GI1370,654-0,644
OMX Baltic Industrials PI1161,199-0,644
OMX Baltic Media GI1069,4850,000
OMX Baltic Media PI981,5500,000
OMX Baltic Personal & Household Goods GI1526,1870,000
OMX Baltic Personal & Household Goods PI985,0760,000
OMX Baltic PI343,6280,113
OMX Baltic Real Estate GI417,7030,000
OMX Baltic Real Estate PI413,9230,000
OMX Baltic Retail GI2321,0260,000
OMX Baltic Retail PI1694,3190,000
OMX Baltic Technology GI1040,6750,000
OMX Baltic Technology GI1040,6750,000
OMX Baltic Technology PI729,1770,000
OMX Baltic Technology PI729,1770,000
OMX Baltic Telecommunications GI1617,2080,000
OMX Baltic Telecommunications GI1617,2080,000
OMX Baltic Telecommunications PI1076,3360,000
OMX Baltic Telecommunications PI1076,3360,000
OMX Baltic Travel & Leisure GI1683,4220,000
OMX Baltic Travel & Leisure PI1350,3150,000
OMX Baltic Utilities GI2233,2650,000
OMX Baltic Utilities GI2233,2650,000
OMX Baltic Utilities PI1372,7230,000
OMX Baltic Utilities PI1372,7230,000
OMX Riga807,5980,086
OMX Tallinn1118,9570,140
OMX Vilnius577,4800,088
Atnaujinta 10.09 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau