Pieno rinka

Publikuota: 2015-10-28 Atnaujinta 2017-01-12 12:28 Rašyti komentarą

infogr.am::cbc543db-ae7e-4088-b06d-8a38814f6dbe

infogr.am::infogram_0_pieno_supirkimas

infogr.am::infogram_0_pieno_supirkimo_kainos_imonese0

infogr.am::es_pieno_rinkos_prognozes

infogr.am::infogram_0_pieno_supirkimo_kainos_es8

infogr.am::infogram_0_pieno_vartojimas

infogr.am::infogram_0_prekyba_pieno_produktais

infogr.am::infogram_0_pasaulines_pieno_kainos

infogr.am::infogram_0_pieno_bendroji_marza

infogr.am::infogram_0_vidutines_pieno_kainos_2012_2015

infogr.am::infogram_0_pieno_produktu_gamyba

infogr.am::infogram_0_ledu_gamyba-80347

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą AGROVERSLO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 

10 didžiausių agroverslo bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Agrochema, UAB146.3763.451179
Pieno žvaigždės, AB163.7903.187305
Kauno grūdai, AB316.3229.508726
Agrokoncerno grūdai, UAB193.5031.03676
Amilina, AB 138.355-4.087433
Linas Agro, AB427.3845.322124
Rokiškio sūris, AB grupė 172.5753.2841.028
Žemaitijos pienas, AB144.2733.3661.201
Scandagra, UAB121.4131.73181
Agrorodeo, UAB306.3741.85030
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis
Kviečiai (Euronext)Eur/t169.50-0,001472754
Rapsai (Euronext)Eur/t418.750,001195457
Kukurūzai (Euronext)Eur/t169.500
Kviečiai (JAV)USD/bu.427.00-0,009280742
Kukurūzai (JAV)USD/bu.364.75-0,000684932
Sojos pupelės (JAV)USD/bu.1,077.50-0,003007171
Sojos rupiniai (JAV)USD/bu.346.30-0,013671319
Sojų aliejus (JAV)USD/bu.35.790,005902192
Atnaujinta: 2017-01-19 22:30. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis
Skerdenos (JAV)USD/100lb.120.15-0,001039285
Veršeliai (JAV)USD/100lb.131.200,001526718
Kiaulienos korpusai (JAV)USD/100lb.73.950,00203252
Atnaujinta: 2017-01-19 22:30. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis
Cukrus (ICE)USD/t550.500,014746544
Kava Arabica (ICE)USD/100lb.149.400,001340483
Kava Robusta (ICE)USD/100lb.2,261.000,000442478
Kakava (ICE)USD/100lb.1,782.00-0,009449694
Atnaujinta: 2017-01-19 22:30. Šaltinis: Bloomberg
Vieta Lietuvos „Gazelė 2015“ Bendrovė Augimas (2011-2014),% Apskritis
1 UAB „Agrosfera“ 4.302% Kauno
20 UAB „Grūdainė“ 961% Vilniaus
32 UAB „Juodoji audinė“ 779% Kauno
39 UAB „Gerilita“ 738% Klaipėdos
113 UAB „AGRODETALĖ“ 381% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau