Žemės ūkio augalų derlius

Publikuota: 2015-10-28
Atnaujinta 2017-04-12 12:03

Derlius - tai žemės ūkio augalų ar jų grupės (grūdinių, daržovių) bendras produkcijos kiekis iš jų pasėlių ploto arba žemės ūkio naudmenų (pievų ir natūralių ganyklų produkcija).

infogr.am::848f2fa4-5591-4174-a15e-05d5e6fa5edb

infogr.am::b57846d6-790f-497a-a319-9fb1db7be97f

infogr.am::5c4536d9-ee8d-4e70-aa3d-2d7b9222a8f4

infogr.am::infogram_0_grudu_derlius_es

infogr.am::infogram_0_kvieciai_pasaulyje

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą AGROVERSLO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
26 Kooperatyvas „Lietuviški javai“ 784,3% Kauno
38 UAB „Juodoji audinė“ 646,5% Kauno
215 UAB „Auminga“ 256,4% Marijampolės
242 KB „Baltoji plunksnelė“ 244,3% Kauno
365 UAB „Gerilita“ 190,3% Klaipėdos
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Kviečiai (Euronext)Eur/t164,501,08
Rapsai (Euronext)Eur/t398,00-0,38
Kukurūzai (Euronext)Eur/t173,00-0,14
Kviečiai (JAV)USD/bu.409,751,80
Kukurūzai (JAV)USD/bu.365,251,67
Sojos pupelės (JAV)USD/bu.961,00-0,90
Sojos rupiniai (JAV)USD/bu.312,40-1,26
Sojų aliejus (JAV)USD/bu.31,53-0,50
Atnaujinta: 2017-04-26 09:00. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Skerdenos (JAV)USD/100lb.129,830,64
Veršeliai (JAV)USD/100lb.138,730,34
Kiaulienos korpusai (JAV)USD/100lb.72,853,48
Atnaujinta: 2017-04-26 09:00. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Cukrus (ICE)USD/t469,00-0,04
Kava Arabica (ICE)USD/100lb.129,900,31
Kava Robusta (ICE)USD/100lb.1.884,00-1,15
Kakava (ICE)USD/100lb.1.418,002,01
Atnaujinta: 2017-04-26 09:00. Šaltinis: Bloomberg

10 didžiausių agroverslo bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Agrochema, UAB146.3763.451179
Pieno žvaigždės, AB163.7903.187305
Kauno grūdai, AB316.3229.508726
Agrokoncerno grūdai, UAB193.5031.03676
Amilina, AB 138.355-4.087433
Linas Agro, AB427.3845.322124
Rokiškio sūris, AB grupė 172.5753.2841.028
Žemaitijos pienas, AB144.2733.3661.201
Scandagra, UAB121.4131.73181
Agrorodeo, UAB306.3741.85030
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau