Statybų sektorius

Publikuota: 2015-12-22 Atnaujinta 2017-01-03 16:13 Rašyti komentarą

infogr.am::miestai_pagal_nt_vystymo_lygi

infogr.am::infogram_0_statybu_sektorius

infogr.am::infogram_0_baigtu_statyti_butu_skaicius

infogr.am::infogram_0_negyvenamu_pastatu_skaicius

infogr.am::infogram_0_statybos_darbu_indeksai

infogr.am::infogram_0_atlyginimu_indeksai___statyba

infogr.am::infogram_0_statybos_darbu_uzsakymai

infogr.am::infogram_0_statybos_darbu_prognoze

infogr.am::infogram_0_butu_ir_namu_pirkimas

infogr.am::infogram_0_butu_sandoriu_skaicius

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą STATYBOS IR NT savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 

10 didžiausių statybų ir NT bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Alvora, UAB70.5154.027337
Kauno tiltai, AB135.3859.949776
Mitnija, UAB63.1333.677324
Axis Technologies, UAB56.7532.996156
Conresta, UAB52.1682.318364
Panevėžio keliai, AB77.4516.453532
Panevėžio statybos trestas, AB77.438659160
Okseta, UAB52.7224.880169
Šiaulių plentas, UAB49.5135.215458
Statga, UAB64.2673.971374
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Vieta Lietuvos „Gazelė 2015“ Bendrovė Augimas (2011-2014),% Apskritis
10 UAB „VJ INVESTICIJA“ 1.503% Vilniaus
17 UAB „Kauno būstai“ 1.124% Kauno
18 UAB „VILNIAUS PIRKLIAI“ 1.088% Vilniaus
26 UAB „Scandi house“ 836% Alytaus
29 UAB „ANREKA“ 799% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau