Turizmas

Publikuota: 2015-11-25
Atnaujinta 2017-03-23 13:21

Asmeninės kelionės – kelionės laisvalaikio, poilsio, atostogų, giminių ir draugų ar laisvalaikio, poilsio nuosavo būsto lankymo, sveikatinimo, apsipirkimo ir kitais tikslais.

Išvykstamasis turizmas – veikla, apimanti gyventojų, keliaujančių į vietoves, esančias už savo šalies ribų, ir laikinai ten apsistojančių, keliones.

Vietinis turizmas – veikla, apimanti gyventojų, keliaujančių į savo šalies vietoves, esančias už jų įprastinės gyvenamosios aplinkos ribų, ir laikinai jose apsistojančių, keliones.

infogr.am::b79d1c99-b8ec-420e-880c-2e98dda8a5c1

infogr.am::salys_pagal_turizmo_konkurencingumo_indeksa

infogr.am::saugiausios_salys_kelionems

infogr.am::geriausiai_vertinami_pasaulio_miestai

infogr.am::geriausiai_vertinamos_salos_pasaulyje

infogr.am::kelioniu_agenturu_pajamos

infogr.am::infogram_0_turistai_pagal_salis

infogr.am::infogram_0_kelioniu_skaicius

infogr.am::infogram_0_birstone_turistai_pagal_tautybes

infogr.am::infogram_0_turistu_is_japonijos

infogr.am::infogram_0_turizmas_pagal_islaidas

infogr.am::infogram_0_turizmo_rinkos-67

infogr.am::infogram_0_turistu_islaidos

infogr.am::infogram_0_turistu_srautai-4

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
1 UAB „Sominis technology“ 4.149,7% Vilniaus
2 UAB „Topo grupė“ 3.107,8% Kauno
8 UAB „Aneroidas“ 1.240,4% Vilniaus
9 UAB „Garden paradise“ 1.146,0% Vilniaus
12 UAB „Metruna“ 1.083,6% Klaipėdos

10 didžiausių prekybos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Sanitex, UAB542.92015.2521.125
Rivona, UAB378.9005.994884
Norfos mažmena, UAB408.9228.5693.385
MAXIMA LT, UAB1.524.42383.82817.234
Rimi Lietuva, UAB288.3244353.500
EUROVAISTINĖ, UAB198.2861.0301.511
Nemuno vaistinė, UAB147.9254.1641.224
ACC Distribution, UAB189.8073.728133
Senukų prekybos centras, UAB319.99516.1413.626
EVD, UAB170.1187.046127
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau