STT nustatė, kad Vilkyškių pieninės aplinkos taršos tyrimai – suklastoti (PAPILDYTA)

2010.07.26, 16:26
Persiųsk 6 Komentarai (6)

UAB „Tauragės vandenys“ darbuotojai V. F. ir AB „Vilkyškių pieninė“ darbuotojui J. G. pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir dokumentų klastojimo. (naujas antras skyrius)

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad V. F, būdama valstybės tarnautojui prilygintas asmuo ir teikdama viešąsias paslaugas, sukurstyta J. G., atgaline data surašė išgalvotus ir tikrovės neatitinkančius laboratorinių tyrimų duomenis.

J. G. šioje byloje kaltinamas sukurstęs piktnaudžiauti tarnybine padėtimi ir klastoti tikrą dokumentą, taip pat šiuo dokumentu pasinaudojo.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą. Kaltinamasis aktas kartu su bylos medžiaga perduotas Tauragės rajono apylinkės teismui.

Laukia išteisinimo

Gintaro Bertašiaus, Vilkyškių pieninės generalinio direktoriaus, teigimu, bendrovė yra įsitikinusi, kad teismas išteisins jos darbuotoją ir pabrėžia, kad minėto tyrimo vertė siekia 150 Lt.

Vadovas mano, kad bendrovės darbuotojas minėtu suklastotu dokumentu nepasinaudojo ir „Tauragės vandenų“ darbuotojos nesugundė, kaip teigiama STT pranešime.

„Teismas pasakys, ar ten kažkas buvo, ar nebuvo“, - sako p. Bertašius.

Jis tikisi, kad šis bendrovės paminėjimas neigiamame kontekste investuotojų sprendimams daug įtakos neturėtų padaryti.