Urėdijų pertvarką nori paversti dūmų uždanga

Publikuota: 2016-03-24 Autorius: Rašyti komentarą

Vyriausybės kanceliarijoje vis nepatvirtinant plano, kaip bus pertvarkoma 42 miškų urėdijų veikla, reformų priešininkai Seime registravo siūlymą panaikinti Generalinę miškų urėdiją (GMU) ir jos funkcijas perdalyti kitoms miškų priežiūra užsiimančioms institucijoms.

Eligijus Masiulis, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas: „Siūlymą Generalinės miškų urėdijos funkcijas perduoti kitoms įstaigoms palaikau iš administracinės naštos mažinimo pusės, tačiau Seimo liberalai ir toliau sieks, kad iš įstatymo būtų išbrauktos 42 urėdijos, jas iš esmės pertvarkant į vieną valstybės miškus administruojančią VVĮ, kaip yra daugelyje Europos šalių.“ 		Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Eligijus Masiulis, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas: „Siūlymą Generalinės miškų urėdijos funkcijas perduoti kitoms įstaigoms palaikau iš administracinės naštos mažinimo pusės, tačiau Seimo liberalai ir toliau sieks, kad iš įstatymo būtų išbrauktos 42 urėdijos, jas iš esmės pertvarkant į vieną valstybės miškus administruojančią VVĮ, kaip yra daugelyje Europos šalių.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Ekspertų ir verslo vertinimu, vieną biudžetinę įstaigą panaikinus kokybinio valstybės miškų valdymo šuolio nebūtų, tačiau būtų pasiektas pataisos iniciatorių tikslas išsaugoti ydingus ryšius tarp urėdijų ir politinių partijų dar iki Seimo rinkimų.

Šį straipsnį gali skaityti tik prenumeratoriai.

Reikia pagalbos? „Verslo žinių“ prenumeratos skyriaus tel.: (8 5) 252 6330, 252 6408, prenumerata@verslozinios.lt
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau