2016-09-13 20:47

Po pieninės pardavimų augimo 43% – akcijų brangimas 4%

Domas Klimavičius, Šiaulių banko finansų makleris. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Domas Klimavičius, Šiaulių banko finansų makleris. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Investuotojai Baltijos biržose antradienį išaukštino apie įspūdingą pardavimų augimą pranešusios Vilkyškių pieninės akcijas ir svarstė, kad blogi laikai pienininkams jau praeitis. Atslūgo ažiotažas dėl „Agrowill Group“ akcijų.

Baltijos šalių pagrindinis akcijų indeksas „OMX Baltic Benchmark“ per dieną pakilo 0,35%. 251 sandoriu akcijų trijose biržose perleista už 1,831 mln. Eur.

„Vakarų Europos akcijų rinkos indeksai didžiąją dienos dalį balansavo ties nuliniu pokyčiu neapsispręsdami, ką daryti. Tačiau JAV biržos atsidarė neigiamomis nuotaikomis sustiprėjus lūkesčiams dėl bazinių palūkanų kėlimo. Naujausi duomenys rodo, kad bazinių palūkanų pakėlimo dar rugsėjį tikimybė ūgtelėjo 6 proc. punktais“, – sako Domas Klimavičius, Šiaulių banko finansų makleris.

52795
130817
52791