„MG Valda“ pristatė naują verslo centrą Vilniuje

Publikuota: 2016-02-24 Autorius: Rašyti komentarą

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „MG Valda“ į verslo centrą „Park Town“, kurį jau pradėjo statyti Vilniaus Lvovo g., investuos 40 mln. Eur. Statytojai konkurencinio pranašumo siekia investuodami į bendras erdves ir darbuotojams aktualias paslaugas.

„MG Valdos“ vizualizacija
„MG Valdos“ vizualizacija

„Prie šio projekto dirbome dvejus metus – ilgai vargome, kol radome efektyviausią pastatų formą ir išgryninome koncepciją. Siekiame sukurti tokią infrastruktūrą, kad verslo centro darbuotojai būtų laimingi ir tuo pačiu verslui galėtume pateikti adekvatų pasiūlymą“, – sako Sigita Survilaitė-Mekionienė, „MG Valdos“ vadovė.

Sklype Lvovo g. 105 A bendrovė statys du pastatus, kurių vieno bendras plotas bus 7.200 kv. m, kito – 14.800 kv. m. Statybos, kurių generalinis rangovas yra bendrovė „Litcon“, vyks dviem etapais, o visas projektas bus užbaigtas kitąmet.

„Įgyvendinsime visą projektą – jokiu būdu nesiruošiame pastatyti vieną etapą ir lūkuriuoti. Antrojo, didesnio, pastato dar negalime pradėti dėl kol kas neužbaigtų juridinių procesų“, – aiškina p. Survilaitė-Mekionienė.

Tai bus A+ klasės verslo centras su dviejų lygių požemine automobilių stovėjimo aikštele ir dviračių saugykla, A energinio efektyvumo klasės, kuris projektuotas ir statomas pagal BREEAM standartus. Rinkai jis pasiūlys 20.500 kv. m nuomojamo ploto.

Anot „MG Valdos“ vadovės, vienas iš projekto kozirių yra vieta, mat šalia kuriamas 5 ha ploto Vilniaus japoniškas sodas – „MG Valda“ prisijungė prie jo iniciatorių ir padeda įgyvendinti šį bendrą verslo ir miesto savivaldybės projektą.

„Tai bus išskirtinė žalia zona. Verslo centro darbuotojai turės kuo pasigrožėt, o didesniame pastate įrengsime visiems miestiečiams prieinamą terasą su vaizdu į šį sodą – panašiai kaip „Swedbanko“ administraciniame pastate“, – pasakoja p. Survilaitė-Mekionienė.

Kitas vietos privalumas, anot jos, yra patogus susisiekimas ir išplėtota infrastruktūra.

Paslaugos ir bendra erdvė

Pirmą verslo centro aukštą „MG Valda“ skirs bendroms erdvėms ir paslaugoms – susitikimas pritaikytam reprezentatyviam holui, konferencijų centrui. Konferencijų sales verslo centre įsikūrę įmonės galės nuomotis ir taip efektyviau išnaudoti savo biurų plotą. Taip pat verslo centre įsikurs sporto klubas, vaikų darželis, grožio salonas, drabužių valymo įmonė, restoranai ir kavinės.

„Žinoma, daugiau uždirbtume pirmą aukštą skyrę biurų patalpoms, bet nusprendėme orientuotis į vertę kuriančias paslaugas, nes tikime, kad tai teikia konkurencinį pranašumą. Visų paslaugų operatorius atrinkinėsime labai kruopščiai, kad užtikrintume aukštą kokybę. Neatmetame galimybės, jog patys teiksime maitinimo paslaugas, kad maistas būtų sveikas ir kokybiškas“, – kalba „MG Valdos“ vadovė.

Kaip konkurencinį pranašumą ji taip pat įvardija lengvai transformuojamą plotą ir nemažą paslaugų paketą siūlomą nuomininkams – nuo interjero dizainerių, valytojų, perkraustytojų iki IT ir komunikacijų paslaugų.

„Apie inžinerinius ir techninius sprendimus labai atsakingai galime pasakyti taip: viskas, kas šiandien rinkoje yra geriausio, šiame verslo centre bus“, – teigia p. Survilaitė-Mekionieenė.

Konkurencijos nebijo

Į „Park Town“ projektą numatyta investuoti 40 mln. Eur. Vieną pastatą planuojama užbaigti 2017 m. pirmąjį ketvirtį, o kitą – 2017 m. antrąjį ketvirtį. Konkurencija dėl nuomininkų kitąmet bus stipri, nes be „MG Valdos“ verslo centro rinką pasieks dar apie 50.000 kv. m naujo biurų ploto.

„Nei kiek nesibaiminame dėl konkurencijos – rinkoje veikiame seniai, turime didelę patirtį ir esame visko matę. Be to, kaip tik šiuo metu situacija Vilniaus biurų segmente yra nenormali, nes patalpų stygius stipriai varžo ir nuomininkus, ir verslo centrų valdytojus, nes nebegalime klientams padėti išspręsti su plėtra susijusių klausimų“, – teigia p. Survilaitė–Mekionienė.

FOTOGALERIJA: „MG Valda“ pristatė savo naują verslo centrą „Park Town“ (23)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą STATYBOS IR NT savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:


Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta Lietuvos „Gazelė 2015“ Bendrovė Augimas (2011-2014),% Apskritis
10 UAB „VJ INVESTICIJA“ 1.503% Vilniaus
17 UAB „Kauno būstai“ 1.124% Kauno
18 UAB „VILNIAUS PIRKLIAI“ 1.088% Vilniaus
26 UAB „Scandi house“ 836% Alytaus
29 UAB „ANREKA“ 799% Vilniaus
 • Vietoj imigrantų – pameistriai

  Lietuvoje pradeda rimtai trūkti darbuotojų, ypač – darbininkiškų profesijų atstovų. Tai bene geriausiai galėtų patvirtin...
  Verslo žinios  
 • Tikroji neigiamų palūkanų problema? Tai užslėptas mokestis

  Centriniai bankai nuskuto palūkanas iki pat kaulo. Prispausdino gausybę pinigų. Ten, kur tai nepadėjo, atvirai sakant, b...
  Matthew Lynn „Market Watch“ apžvalgininkas
 • Tarp maro ir choleros?

  Renkamės tarp maro ir choleros“ – taip, anot LTV „Panoramos“, sekmadienį vykusius Austrijos prezidento rinkimus apibūdin...
  Ramūnas Vilpišauskas VU TSPMI profesorius
 • ES keičiantis referendumas

  Vos po mėnesio bus aiškus atsakymas į vieną svarbiausių pastarojo laikotarpio klausimų – ar Jungtinė Karalystė, viena di...
  Verslo žinios  
 • Pirštu – į įsisenėjusias problemas

  Europos Komisija (EK), paskelbusi rekomendacijas Lietuvai, iš esmės lyg nieko naujo ir nepasakė: dabartinė valdžia turė...
  Verslo žinios  
 • Verslo kūrimas: baisu būna tik iš pradžių

  Verslininkus būtų galima suskirstyti į kelias kategorijas. Vieni įmones kuria, nes tiesiog negali ramiai sėdėti, kai gal...
  Milda Tarcijonaitė „Mano verslo“ korespondentė

10 didžiausių statybų ir NT bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Fegda, UAB65.3236.599257
Alvora, UAB58.2273.762354
Kauno tiltai, AB187.36010.594743
Mitnija, UAB89.5994.492295
Panevėžio keliai, AB113.9657.401625
Panevėžio statybos trestas, AB73.2751.529152
A. Žilinskio ir ko UAB52.7673.480322
Hidrostatyba, UAB77.0916.217306
Geležinkelio tiesimo centras, UAB66.8901.965517
Irdaiva, UAB58.9351.024223
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Užsiprenumeravus dabar dovana

Žurnalas mąstantiems ir smalsiems

Žurnalas mąstantiems ir smalsiems

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau